2/5 * (11/16 - 3/8) * 1

+2
Ответы (1)
  1. 29 марта, 16:58
    0
    2/5 * (11/16 - 6/16) = 2/5 * 5/16 = (2*5) / (5*16) = 2/16 = 1/8