8*90.45

1.16*0.29

8.4*18.454

0.85*0.032

0.76*5.098

0.275*1.64

+3
Ответы (2)
  1. 19 июля, 22:01
    0
    8*90.45=723.6

    1.16*0.29=0.3364

    8.4*18.454=155.0136

    0.85*0.032=0.0272

    0.76*5.098=3.87448

    0.275*1.64=0.451
  2. 19 июля, 22:40
    0
    723.6

    0.3364

    155.0136

    0.0272

    3.87448

    0.451