Вычислите:

0,005+1,101 - 0,02 + 2,004

+2
Ответы (1)
  1. 24 июля, 05:11
    0
    0,005+1,101 - 0,02 + 2,004=1,106-0,02+2,004=1,086+2,004=3,09