7,668*24+9,68

5,306*42+5,36*82

2,4*98+4,8

3,2*103-9,6

35,22+45,83*2,6

1,654*3,4+6,4*9,5

35,4*1,99+35,4

1,22*97+3,66

+4
Ответы (1)
  1. 17 февраля, 04:05
    0
    7,668*24+9,68=193,712

    5,306*42+5,36*82=662,372

    2,4*98+4,8=240

    3,2*103-9,6=320

    35,22+45,83*2,6=154,378

    1,654*3,4+6,4*9,5=66,4236

    35,4*1,99+35,4=105,846

    1,22*97+3,66=122