17.08-0.7*52.3: (7-2.375+605*0.001)

+1
Ответы (1)
  1. 28 января, 10:34
    0
    1) 605*0.001=0,605. 2) 7-2,375=4,625 3) 4,625+0,605=5,23 4) 0,7*52,3=36,61 5) 36,61:5,23=7 6) 17,08-7=10,08