200-110,55: (10-4,5) решите

+5
Ответы (1)
  1. 16 ноября, 18:17
    0
    200 - 110,55 : (10 - 4,5) = 200 - 110,55 : 5,5 = 200 - 1105,5 : 55 = 200 - 20,1 = = 179,9