4_9_6=6

13_5_5=60

42_6_4=28

3_17_4=55

+2
Ответы (1)
  1. 11 февраля, 10:21
    0
    1) 4*9:6=6

    2) 13*5-5=60

    3) 42:6*4=28

    4) 3*17+4=55