4,86: (-1,8) - 0,8x2,3+6=

+4
Ответы (1)
  1. 11 сентября, 03:00
    0
    4,86: (-1,8) - 0,8x2,3+6=

    1) 4,86: (-1,8) = - 2,7

    2) - 2.7-1.84=-4.54

    3) - 4.54+6=1.46