0,168:1,6+0,2 * (0,45-4/5)

+5
Ответы (1)
  1. 26 апреля, 00:12
    0
    1) 0,45-4/5=0,45-0,8=-0,35 2) 0,2 * (-0,35) = - 0,07 3) 0,168:1,6=0,105 4) - 0,07+0,105=0,035