57*0,1

2,6*0,01

38,1*0,001

0,8*0,00001

+2
Ответы (2)
  1. 2 марта, 11:29
    0
    5.7

    0.026

    0.0381

    0.000008
  2. 2 марта, 13:38
    0
    57*0,1=5,7

    2,6*0,01=0,026

    38,1*0,001=0,0381

    0,8*0,0001=0,00008