8 + = 35-20. 9 + = 57-40. 6 + = 24-10. 18 - = 29-20. 12 - = 60-56. 11 - = 60-56

+3
Ответы (1)
  1. 4 октября, 14:57
    0
    8+7=35-20

    15=15

    9+8=57-40

    17=17

    6+8=24-10

    14=14

    18-9=29-20

    9=9

    12-8=60-56

    4=4

    11-7=60-56

    4=4