3.8 х-5.7 х+2.9 х-9.6 х при х = 0.012

+4
Ответы (1)
  1. 27 декабря, 14:11
    0
    3,8 х - 5,7 х + 2,9 х - 9,6 х = - 8,6 * 0,012 = 0,1032