Розкрити дужки:

А) - 2.8 * (2 у-3) + 3 * (2.1 у-1)

Б) 5 * (а-1.7) - 2 * (2.7-а)

+4
Ответы (2)
  1. 17 мая, 21:32
    0
    А) - 2.8 * (2 у-3) + 3 * (2.1 у-1) = - 5.6 у+8.4+6,3 у-3=0,7 у+5.4
  2. 17 мая, 22:21
    0
    А) - 2.8 * (2y-3) + 3 * (2.1y-1) = - 5.6y+8,4+6.3y-3=0.7y+5.4

    Б) 5 * (a-1.7) - 2 * (2.7-a) = 5a-8.5-5.4+2.7a=7.7a-13.9