0,19924 + (0,40144:0,193-71,6*0,0039) =

+3
Ответы (1)
  1. 14 июня, 18:07
    0
    1) 0,40144:0,193 = 2,08

    2) 71,6*0,0039 = 0,27924

    3) 2,08-0,27924 = 1,80076

    4) 0,19924+1,80076 = 2

    Ответ: 2