10 000 - (10 + 910 * 85 : 65)

+2
Ответы (1)
  1. 5 апреля, 17:09
    0
    10 000 - (10 + 910 * 85 : 65) = 8 800

    1) 910 * 85 = 77 350

    2) 77 350 : 65 = 1 190

    3) 10 + 1 190 = 1 200

    4) 10 000 - 1 200 = 8 800