10 4/21 - (4 10/21+3 19/21)

+1
Ответы (1)
  1. 27 апреля, 10:20
    0
    1) 4 10/21+3 19/21=7 29/21=7+1 8/21=8 8/21

    2) 10 4/21-8 8/21=9 + (21/21+4/21) - 8 8/21=9 25/21-8 8/21=1 17/21