Реши (131364:41-19000:25) : 52*2009

+1
Ответы (1)
  1. 8 декабря, 14:49
    0
    (131364 / 41 - 19000 / 25) / 52 * 2009 = 94423

    1. 131364 / 41 = 3204

    2. 19000 / 25 = 760

    3. 131364 / 41 - 19000 / 25 = 2444

    4. (131364 / 41 - 19000 / 25) / 52 = 47

    5.94423