20*18

19-19

и 100•200

+1
Ответы (2)
  1. 9 марта, 09:50
    0
    20*18 = 360

    19-19=0

    100*200=20000
  2. 9 марта, 11:51
    0
    1) 20*18=360

    2) 19-19=0

    3) 100*200=20000