1) 5/12+4/15

2) 11/12-7/15

+5
Ответы (1)
  1. 25 октября, 23:46
    0
    5/12 + 4/15 = 25+16 / 60 = 41/60

    11/12 - 7/15 = 84 - 55 / 60 = 29/60