5/8 (2 х-у) - (1/4 х+3/8 у) =

+2
Ответы (1)
  1. 15 июня, 23:22
    0
    5/8 (2 х-у) - (1/4 х+3/8 у) = 5/4 х-5/8 у-1/4 х-3/8 у=5/4 х-1/4 х-5/8 у-3/8 у=х-у