Упражнение 251 в столбик

9.975:4. 2.544:53. (890-43) * 90+375

+1
Ответы (1)
  1. 7 июня, 08:37
    0
    Пример1).9975:4=2493,75

    Пример2).2544:53=48

    Пример3).

    1).890-43=847

    2).847*90=76230

    3) 76230+375=76605