81 + 46028 - (35450 - 5 · 25) : 225 · 293

+5
Ответы (1)
  1. 1 февраля, 11:23
    +1
    5*25=125

    35450-125=35325

    35325:225=157

    157*293=46001

    81+46028-46001=108