450: (30*3) * 60-94*3+68: (51:3) =

820 - (57:19+77) * 6:10-56+34*8=

+2
Ответы (1)
  1. 20 августа, 08:41
    0
    450:90*60-282+68:17=300-282+4=22

    820 - (3+77) * 6:10-56+272=820-48-56+272=988