3/7*4

4/8*100

13/5:9

14/81:10

+3
Ответы (1)
  1. 24 августа, 09:47
    0
    3/7*4=12/7=1 5/7

    4/8*100=50

    13/5:9=3/9

    14/81:10=7/405