2) 7 х 7 - 16 = 49 + 56 : 7 =

63 - 5 х 8 = 36 : 6 х 8 =

3) 872 - х = 345

+1
Ответы (1)
  1. 21 апреля, 11:15
    0
    7*7-16=33

    49+56:7=57

    63-5*8=23

    36:6*8=48

    872-х=345

    х=872-345

    х=527