83+а при а = 17

30/с+18 при с=6

+4
Ответы (2)
  1. 15 сентября, 16:48
    0
    83+17=100

    30/6=5 5+18=23
  2. 15 сентября, 18:03
    0
    83+17=100

    30/c+18=30/6+18=30/24=5/4=1 1/4