48 67 - 9450 : 21 + 69; (73 + 112) : 16

+5
Ответы (1)
  1. 25 февраля, 02:47
    0
    Б) (73+112) : 16=185/16=11.5625

    а) 48*67-9450/21+69=3216-450+69=2835