3,23 : 10 + 0,04

38 - 15 * 0,6 : 0,25

+3
Ответы (1)
  1. 5 марта, 00:59
    0
    3,23:10+0,04=0,323+0,04=0,363

    38-15*0,6:0,25=38-9:0,25=38-36=2