4,45*10+844:100-35,7:1000+508,432:10

+4
Ответы (1)
  1. 5 апреля, 03:11
    0
    1) 4.45 * 10 = 44.5

    844/100 = 8.44

    35.7/1000 = 0.0357

    508.432/10 = 50.8432

    44.5 + 8.44 = 52.94

    52.94 - 0.0357 = 52.9043

    52.9043 + 50.5432 = 103.4475