147 - 13 3/5 * 4,8 + 3 1/2 * 6,8=

0,2 * (5 1/4 + 6,1) + 0,01 * 3=

+4
Ответы (1)
  1. 4 мая, 16:21
    0
    147 - 13,6 * 4,8 + 3,5 * 6,8 = 147 - 65,28 + 83,3 = 165,02

    0,2 * (5,25 + 6,1) + 0,03 = 2,27 + 0,03 = 2,3