Помогите,

328-20 = 320:10-170:10 = 1000 - (200+300) =

406-6 = (750-50) : 100*1 = 1000 - (480-80) =

+1
Ответы (1)
  1. 24 марта, 04:08
    0
    328-20=308

    320:10-170:10=32-17=15

    1000 - (200+300) = 500

    406-6=400

    (750-50) : 100*1=7

    1000 - (480-80) = 600