36 умножить (5a плюс19) равно 30a плюс 1134

+2
Ответы (1)
  1. 2 апреля, 04:54
    0
    36 * (5a+19) = 30a+1134

    180a+684=30a+1134

    150a=1134-684

    150a=450

    a=450/150

    a=3