0.75+2.3+6.72 - (+2.3) - (-0.25) + (-6.72) - 10

+1
Ответы (2)
  1. 2 июля, 01:07
    0
    0.75+2.3+6.72 - (+2.3) - (-0.25) + (-6.72) - 10 = 0.75+2.3+6.72-2.3+0.25-6.72-10=

    = 0.75+0.25-10 = 1 - 10 = - 9
  2. 2 июля, 01:59
    0
    0.75+2.3+6.72 - (+2.3) - (-0.25) + (-6.72) - 10=0.75+2.3+6.72-2.3+0.25-6.72-10=-9