9,607/10 14,706/1000 0,0142/100 0,75/10000

+4
Ответы (2)
  1. 10 июля, 15:35
    0
    9,607/10 = 0,9607

    14,706/1000 = 0,014706

    0,0142/100 = 0,000142

    0,75/10000 = 0,000075
  2. 10 июля, 18:53
    0
    9,607/10=0,9607

    14,706/1000=0,014706

    0,0142/100=0,000142

    0,75/10000=0,000075