7544+23 * (81 - 75) (78 + 65) * (13-8) 60825 : 3 + 10 850 : 5 (60825 : 3 + 10850) : 5

+1
Ответы (1)
  1. 10 марта, 05:57
    0
    7544+1863-1725=7682

    143*5=715

    20275+2170=22445

    (20275+10850) / 5=31125/5=6225