calculati in modul cel mai ifecient

-3.72+5.26+2.72

(0.39-10.56) + 10.56

-3.78+9.84+1.78-20.84

+4
Ответы (1)
  1. 7 июня, 05:38
    0
    -3.72+5.26+2.72=4,26

    (0.39-10.56) + 10.56=0,39

    -3.78+9.84+1.78-20.84 = 13