961 - (59+64) * 7-160:2+43*20=?

+4
Ответы (1)
  1. 22 января, 07:30
    0
    1.59+64=123

    2.123*7=861

    3.160/2=80

    4.43*20=860

    5.961-861=100

    6.100-80=20

    7.20+860=880