naydite ploshad' treugolnika (sm. ris. 66), vershini otorogo imeyut koordinati (0; 0), (5; 6), (9; 4).

+4
Ответы (1)
  1. 2 августа, 04:53
    0
    5*6=30

    9*4=36

    30+36=66