1) 2 х+1/1.3=2.5/0.65

+5
Ответы (1)
  1. 5 апреля, 04:56
    0
    2x+1/1.3=2.5/0.65

    2x+1=2.5*1.3/0.65

    2x+1=5

    2x=4

    x=2