a) 9,5m+3m

b) 6b-b

в) а-2/3 а

г) 5/7 м-м

д) 1,2 у+3,6 у-0,7 у

е) 4/9 а+2/9 а-1/3 а

ж) - 4 х-х+3

з) 7 х-6 у-2 х+8 у

+2
Ответы (2)
  1. 12 апреля, 09:31
    0
    а) 12,5m

    b) 5b

    в) 1/3 а

    г) 2/7m

    д) 3,1 у

    е) 3/9 а

    ж) - 5 х+3

    з) 5 х+2 у
  2. 12 апреля, 12:02
    0
    a) 9,5m+3m=12,5m

    b) 6b-b=5b

    в) а-2/3 а

    г) 5/7 м-м=-2/7 м

    д) 1,2 у+3,6 у-0,7 у=4,1y

    е) 4/9 а+2/9 а-1/3 а=1/3a

    ж) - 4 х-х+3=-5x+3

    з) 7 х-6 у-2 х+8 у=5x+2y