4 2/3 * 1 2/7 = 5/8 * 4/5 = 9/25 * 2 1/7 * 1 5/9 =

+3
Ответы (1)
  1. 9 августа, 02:25
    0
    42/3*12/7=24

    5/8*9/5=1/2

    9/25*21/7=63/35

    Удачи.