2*84*77+4*134=280*3*2

+1
Ответы (1)
  1. 10 ноября, 15:57
    0
    2*84=168 280*3=840

    168*77=12936 840*2=1680

    4*134=536

    12936+536=13472

    Ответ: 13472=1680