8% от 6 кг 30% от 15 м 200% от 72 л 0,4% от 0,25 с 1,25 от 800 т

+1
Ответы (2)
  1. 28 апреля, 06:41
    0
    1) 6*0,08=0,48 кг

    2) 15*0,3=4,5 м

    3) 72*2=144 л

    4) 0,25*0,004=0,001 с

    5) 800*0,0125=10 т
  2. 28 апреля, 07:38
    0
    6*8%=0,48 кг

    15*30%=4,5 м

    72*200%=144 л

    0,25*0,4%=0,001 с

    800*1,25%=10 т