2486+266400:740-2864+410172:257

+4
Ответы (1)
  1. 20 июля, 17:09
    0
    1) 266400/740=360

    2) 410172/257=1596

    3) 2486+360=2846

    4) 2846-2864=-18

    5) - 18+1596=1578