3.82*2.15-5.75: (1.68+2.92) - 4.463=

+4
Ответы (1)
  1. 11 мая, 18:07
    0
    3.82*2,15-5,75: (1,68+2,92) - 4,463 = 2,5

    1) 1,68+2,92=4,6

    2) 5.75:4,6=1,25

    3) 3.82*2,15=8,213

    4) 8,213-1,25=6,963

    5) 6,963-4,463=2,5