4 - (41/84-5/21) + 7,11/30

+5
Ответы (2)
  1. 18 мая, 03:20
    0
    4 - (41/84-5/21) + 7,11/30

    1) 41/84-5/21=1/4

    2) 4-1/4=3,3/4

    3) 3,3/4+7,11/30=11,7/60
  2. 18 мая, 04:05
    0
    4 - (41/84-5/21) + 7,11/30=3.987