6348 / (7123-7119) + 1413=

+5
Ответы (2)
  1. 21 марта, 04:40
    +4
    1) 7123-7119=4

    2) 6348:4=1587

    3) 1587+1413=3000
  2. 21 марта, 06:57
    +1
    1) 7123-7119=4

    2) 6348/4=1587

    3) 1587+1413=3000