800:4:20-1 (20*7-50) + 0: (705-5)

(90*50) : 100 + (5*60+0*1) : 10-10 * (9*9:27+2)

+3
Ответы (1)
  1. 21 февраля, 00:55
    0
    1) 20*7=140 2) 140-50=90 3) 705-5=700 4) 800/4=200 5) 200/20=10 6) 10-1=9 7) 9*90=810 8) 0/700=0 8) 810+0=810

    1) 90*50=4500 2) 5*60+0*1=300 3) 9*9=81/27=3+2=5 4) 4500/100=45 5) 300/10=30 6) 10*5=50 7) 45+30-50=25