56:7 2 х6:4 36: (11-2) х7 50-27:3

54:9 2 х3:6 42: (14-7) х9 34+9 х4

36:4 1 х9:3 48: (12-6) х4 40-54:6

+3
Ответы (1)
  1. 17 марта, 09:55
    -1
    56:7=8

    54:9=6

    36:4=9

    2*6:4=3

    2*3:6=1

    1*9:3=3

    36: (11-2) * 7=1, 75

    42: (14-7) * 9=1, 5

    48: (12-6) * 4=12

    50-27:3=41

    34+9*4=70

    40-54:6=31