72/6 - (12-4) 80/2/8+55 (42+28) - 52/4 48/4+15*3 (75-27) * 2-19 (30*3-13*6) / 4

+1
Ответы (1)
  1. 24 октября, 15:13
    0
    72/6 - (12-4) = 12-8=6

    80/2/8+55 = 60

    (42+28) - 52/4 = 70-13=57

    48/4+15*3 = 12+45=57

    (75-27) * 2-19 = 75

    (30*3-13*6) / 4=90-78/4=3